İLETİŞİM

İletişim Formu

Alsancak Şubesi

Adres: Kibris şehitler cd no: 89 Alsancak
Telefon: 0232 210 88 88

E-Posta: alsancak@ora.web.tr

Atakent Şubesi (Karşıyaka)

Adres: Cahar Dudayev Bulvarı No 97/a Atakent Karşıyaka İzmir 
Telefon: 0232 336 06 07

E-Posta: atakent@ora.web.tr

Boliva Şubesi (Evka 3)

Adres: Cengizhan Caddesi Erzene Mah. No: 1 Boliva / Bornova 
Telefon: 0232 344 40 40

E-Posta: boliva@ora.web.tr

Buca Şubesi

Adres: Kozağaç M. 255 S. No:5/B-C Çevik Bir Meydanı / BUCA
Telefon: 0232 254 99 99

E-Posta: buca@ora.web.tr

Çeşme Şubesi

Adres: 3145 Sk. Sakarya Mh. Ayayorgi Girişi Çeşme / İzmir
Telefon: 0232 264 50 50

E-Posta: cesme@ora.web.tr

City Terrasse Şubesi (Karşıyaka)

Adres: İnönü M.6718 Sokak No: 68/E KARŞIYAKA 
Telefon: 0232 330 99 99

E-Posta: cityterrasse@ora.webtr

Gaziemir Şubesi

Adres: Akçay Cad. No:274/3 GAZİEMİR
Telefon: 0232 205 50 50

E-Posta: gaziemir@ora.web.tr

Göztepe Şubesi

Adres: Mithatpaşa Cad. No:856/1 Göztepe/ KONAK
Telefon: 0232 244 42 44

E-Posta: goztepe@ora.web.tr

Kocaeli Şubesi

Adres: Tem Otoyolu Tepetarla Mah. Kartepe Kocaeli Simge Dinlenme Tesisleri ( Güney ve Kuzey Cephe)

E-Posta: sapanca@ora.web.tr

Manavkuyu Şubesi

Adres: MANSUROĞLU MAH. SAKARYA CAD. NO :79/ D
Telefon: 0232 367 20 20

E-Posta: manavkuyu@ora.web.tr

Narlıdere Şubesi

Adres: Mithatpaşa Cad. No:89/A-B-C NARLIDERE
Telefon: 0232 238 61 00

E-Posta: narlidere@ora.web.tr

Optimum Şubesi (Gaziemir)

Adres: Optimum Outlet AVM GAZİEMİR
Telefon: 0232 273 80 91

E-Posta: optimum@ora.web.tr

Ora Merkez (Alsancak)

Adres: İşçiler Caddesi No:180 180/A Alsancak / İZMİR
Telefon: 0232 328 25 25

E-Posta: info@ora.web.tr

Park Yaşam Ataşehir Şubesi (Çiğli)

Adres: 8200/4 No:1NB2 Yeni Mah. Çiğli-İZMİR
Telefon: 0232 420 20 20

E-Posta: parkyasamatasehir@ora.web.tr

Pasaport Şubesi (Konak)

Adres: Vali Kazım Dirik Cad. No:8 Pasaport / KONAK
Telefon: 0232 483 36 36

E-Posta: pasaport@ora.web.tr

Point Bornova Şubesi

Adres: Yeşilova Mah. 4174 Sk. B1-B2 Blok No: 84 Bornova /İzmir
Telefon: 0232 205 50 51

E-Posta: pointbornova@ora.web.tr

EN SON HABERLER VE KAMPANYALAR

En son haber ve kampanyalardan faydalanmak için mail adresinizi bize bırakın