Neden Ora? 


Çünkü Tedarik Zincirini Oluşturduk

Her yerde aynı Ora lezzetini koruyabilmek için hamurundan baharatına, etinden sebzesine kadar marketten değil memleketinden tedarik etmeyi istedik. Ora lezzetlerini siz subelerimize istediğiniz an, taze sunabilmek için Ora tedarik zincirini oluşturduk.

 


Çünkü Sipariş Sitelerine Ekstra Ödeme Yok

Bizi seven misafirlerimizin istediği yerden bize ulaşması ve bayilerimizin sipariş sitelerine ekstra ödeme yapmaması için online sipariş sistemini yarattık.

 


Çünkü Mobil Aplikasyonumuzla Ora Fırsatları Yarattık

Mobil aplikasyonumuzla, misafirlerimize hem lezzet hem de teknoloji kolaylığı getirdik. Aplikasyonumuzda misafirlerimizin beğenilerine göre farklı Ora fırsatları yarattık. Misafirlerimiz bu fırsatlardan yararlandıkça kazanacaklar.

 


Çünkü İlk defa Ora Yaptı

Ora getirdiği yeniliklerle de birçok firmaya ilham kaynağı olmuştur.

  • Bir Ora efsanesi olan 7 baharatlı özel karışım ile hazırlanan Ora Lahmacun.
  • Tam tahılın pidelere getirdiği eşsiz lezzet ve sağlık.
  • Özel hamura sarılan Antep fıstlıklı çikolatanın odun ateşinde pişmesiyle unutulmaz bir lezzete kavuşması: Ora Leyla Tatlısı. 
  • Balıkesir’den gelen kokoreçlerin pideyle buluşmasından ortaya çıkan enfes tatlar.

 


Çünkü Kullanılan Malzemeler Yöresinden Gelir

Türkiye’nin meşhur lezzetlerini arıyor ve buluyoruz. Balıkesir meralarında serbest dolaşan dana ve kuzuların etleri, Kahramanmaraş’ın biberleri, Konya’nın buğdayı, Çanakkale’nin domatesi, Sakarya’nın soğanı, Gaziantep’in mercimeği ve fıstığı, Antakya’nın ev salçası...Lezzetlerimizde kullandığımız malzemeler, marketten değil yöresinden gelir.

 


Çünkü Gıda Uyumlu Sertifikalara Sahip

Ora lezzetlerini sağlıklı sunmak için kullandığımız ambalajlarımız, peçetelerimiz, çatal ve bıçaklarımız bile gıda ile uyumlu sertifikaya sahip. Bizi evde, işte ya da arkadaş toplantılarında seçen sevenlerimizin gönül rahatlığı ile lezzetlerimizi yemelerini istedik.

EN SON HABERLER VE KAMPANYALAR

En son haber ve kampanyalardan faydalanmak için mail adresinizi bize bırakın