Franchising (Bayilik) Sürecimiz

Başvuru: Ora ile çalışmak isteyen yatırımcı dostlarımız, Ora ailesi hakkında bilgi almak için 0532 724 96 13 nolu telefondan yetkilimize ulaşabilir ya da franchise@ora.web.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Değerlendirme: Yatırımcı adaylarımızla karşıklıklı görüşmelerimizin sonucunda, Ora için uygun yatırımcı adaylar belirlenip, randevu gününü ve saati kararlaştırılır.

 

Lokasyon: Siz değerli yatımcı adayımızın bize sunduğu lokasyon,ekibimiz tarafından titizlikle incelenir. Ora’nın lokasyon kriterlerine göre değerlendirilip sizinle olan görüşmelerimizde bilgilendirilmesi yapılır.

 

Fizibilite: Lokasyon işlemimiz bittikte sonra mekanı hangi Ora konseptine yapacağımızı tasarlarız. Tasarım sonrasında ivedilikle inşaat, ekipman, mutfak gereçleri ve personel maliyetleri hesaplanır. Öngörülen maliyet yatırımcımızla paylaşılır. Maliyet uygunluğu, karşılıklı görüşmeler sonuncunda nihai hale getirilir.

 

Proje Tasarım ve Fiyatlandırma: Fizibilite maddesinde iki taraf onayı verdikten sonra mimarlarımız mekana uygun projeyi hazırlarlar.

 

Anlaşma İmzası:  Görüşmelerimiz sonucunda sağlanan işbirliği ve karşılıklı güvenle imzalar atılır. Yeni Ora şubemiz resmiyet kazanır.

 

Mimari Süreç: Onaylanan mağazamızda inşaat süreci başlar. Yeni Ora şubemiz, anahtar teslim, sahibine teslim edilir.

 

Eğitim: Ailemizin bir ferdi olan yatırımcımız ve ekibine bildiğimiz tüm deneyimler aktarılır.Alanında uzman eğitimcilerin yatırımcımız ve ekibine verdikleri seminerler ile eğitim programımız desteklenir.

 

Açılış: Yeni Ora şubemiz kapılarını açmaya hazırsa; bölge dinamikleri incelenerek en uygun tarih ve zamanda dikkat çekici açılış organizsayonu gerçekleştirilir.

 

Destek: Ora ailesinin bir ferdi olan yatırımcımızı desteklemek bizim için en önemli unsur. Yatırımcımız olan siz, artık Ora ailesinin bir üyesisiniz. Bu bizim için büyük bir onur. Ora, bu kıvançla her koşulda bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar. İstediğiniz an, her konuda Ora ile iletişime geçebilir, sizi asla yarı yolda bırakmayan bir ailede olduğunuzun güvenini her zaman hissedebiliriniz. 

EN SON HABERLER VE KAMPANYALAR

En son haber ve kampanyalardan faydalanmak için mail adresinizi bize bırakın