İlklerin yeri Ora

İlklerin yeri Ora

Ora  şubelerine adım attığınızda; pidemizden lahmacunumuza, çorbamızdan tatlılarımıza değişmeyen lezzet algısıyla karşılaşırsınız. Ora lezzetlerinde istikrarı sağlayan, tedarik zincirimizdir. Mutfağımızda kullandığımız her ürünü, marketten değil memleketinden alıyoruz.

Ora olarak ülkemizde yerel üreticinin desteklenmesini sağlayan ilk markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Büyük küçük demeden kullandığımız ürünlerde; tuzumuzdan baharatlarımıza, pide ve lahmacun hamurundan içeriğinde kullandığımız malzemlere, çorbalarımızda kullandığımız sudan tatlılarımızın şekerine, salçalardan sebzelere kadar ülkenin meşhur lezzetlerini memleketinden alır, her şubeye aynı ürünleri göndeririz. Tedarik zincirimiz aşamasında sizin sağlığınızı her şeyden çok düşünür, hijyenik ortamlarda, el değmeden paketler, gönderiminde asla kansorejen madde içermeyen ambalajlar kullanırız.

Ustalarımız, lezzetin sırrını bilir. Lahmacunlarımız veya pidelerimizin pişirme tekniğimizde eski yöntemleri kullanırız. Eskinin tadını yeninin teknolojisi ile birleştiririz. Biz her gün mutfağımızda yeni deneyimlerle, damak tadınıza uygun farklı lezzetleri arıyoruz. Sadece Ora’ya özel spesial lahmacunumuz, gurme pidelerimiz, ilk kez Ora’da yapılan Leyla tatlısı; tüm bu tatlar bir tesadüf değil. Taklit edildiğimizi biliyoruz. Şimdi  her yerde Leyla tatlısı karşınıza çıkıyorsa ne mutlu bize! Bizi taklit eden markalara baktığımızda ise lezzetin asla taklit edilemediğini görüyoruz. Ora’nın lezzetleri anlık oluşmadı. Ora’nın her lezzetinde emek, zaman ve siz misafirlerimize olan sorumluluğumuz var.

Bugün kendinize bir Ora lahmacun söylerken ya da çocuğunuza gurme pidelerimizden birini yedirirken gönlünüz rahat olsun. Lezzet ve hijyenik açıdan inanmadığımız hiçbir yemeği size sunmuyoruz çünkü burası Ora.

Diğer Bloglar

Ora Ataşehir açıldı

16 ŞUBAT 2019

Ora Ailesi Büyüyor!

16 ŞUBAT 2019

EN SON HABERLER VE KAMPANYALAR

En son haber ve kampanyalardan faydalanmak için mail adresinizi bize bırakın